Ofis ve İş Yeri Taşımacılığı

Ofis ve İş Yeri Taşımacılığı

Öz Şentürk Nakliyat, ofis ve iş yeri taşımacılığı alanında saha tecrübesi, deneyimli personel kadrosu ve nitelikli ekipmanları ile yıllardır profesyonel hizmet vermektedir. Nakliye sürecini büyük bir hassasiyetle yürüten ve tamamlayan şirket, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışına sahiptir. Taşımacılık sektörünün prestijli markası Öz Şentürk Nakliyat; donanımlı araçları, gelişmiş özellikli ekipmanları ve modern paketleme tekniklerini eksiksiz kullanır. Eğitimli ve tecrübeli uzman ekibiyle gerçekleştirdiği ofis taşıma faaliyetlerini, zamanında ve hasarsız olarak teslim eder.
Instagram: ozsenturkevdeneve

İş yeri ve ofis taşımacılığı sözleşmesi imzalandığı andan itibaren ofis mobilyaları, döşeme ve dizayn aksesuarları, teknolojik ve dijital ekipmanlarınızdan oluşan eşyaların tamamı; Öz Şentürk Nakliyat full kasko taşıma sigortası kapsamında güvence altına alınır.

Öz Şentürk Nakliyat ofis taşımacılık hizmetinin müşterilerine özel sunduğu sezonluk indirim ve kampanya alternatifleri sayesinde, iş yeri ve ofis eşyalarınızın dilediğiniz adrese en kısa sürede taşınmasını sağlayabilirsiniz.

Ofis Taşıma Sürecinde Verilen Hizmetler

Ekspertiz uzmanları tarafından iş yerinin bulunduğu bölgeden, ofis taşıması yapılacak olan adrese kadar kapsamlı bir saha etüdü yapılır.

Taşıma maliyetini minimum seviyeye indirmek ve olası aksaklıkları önlemek için gereken kutu, ambalaj, paket ve asansör gibi ekipmanların belirlenmesi için detaylı analiz yapılır.

Tamamı ücretsiz olan etüt ve analiz faaliyetleri gerekli birimlere fizibilite raporuyla sunularak gerekli ekipman ve personel kadrosu hazırlanır.

İstediğiniz sürede belirttiğiniz adrese ofis ve eşyalarınız güvenle taşınır.

Ofisinizi ve iş yerinizi taşımadan önce bize uğrayın %20’e varan indirimlerimizden yararlanın. Öz Şentürk Nakliyat ofis taşımacılığında 2021 yılına özel şok indirimleriyle siz değerli iş yeri sahiplerine taşımacılık da cazip fırsatlar sunmaktadır.

İş yeri ve ofis taşıma deneyim tecrübe ve bilgi gerektiren nakliye işlemidir. Öz Şentürk Nakliyat yetiştirilmiş tecrübeli elemanları ile sizlerin hizmetinde.

Hizmetlerimiz

Öz Şentürk Nakliyat olarak hizmetlerimiz İstanbul evden eve nakliyat hizmetiyle sınırlı değil. Firmamız şehirlerarası nakliyat alanında da sektörün öncülerinden biridir. Bunun yanı sıra işyerleriniz, ofisler, sağlık kurumları için yapılan taşımalar gibi profesyonellik gerektiren taşıma hizmetlerini de Öz Şentürk Nakliyat güvencesiyle sunuyoruz.

Fiyatlar

Öz Şentürk Nakliyat olarak fiyat belirlenmesini de profesyonel bir şekilde sağlıyoruz. Profesyonel hizmet anlayışıyla öne çıkan firmamızın uzman çalışanları eşyalarınızı ve taşıma yerlerini inceleyerek size en uygun nakliyat fiyatları sunacaktır.

Profesyonel Taşımacılık Hizmetleri

Sigortalı Eşya Taşıma

Eşyalarınızı taşıma öncesinde sigortalayarak güvenilir bir nakliye süreci sunuyoruz

Paketleme & Ambalaj

Tüm eşyalara özel ambalaj ve paketleme uygulayarak olası kırılma ve çizilmenin önüne geçiyoruz

Ücretsiz Ekspertiz

Uzman eksperimiz taşıma öncesi adresinize gelerek tüm taşıma planını önceden sizinle paylaşır

Leave a comment

HEMEN ARAYIN